REGÁLY AKCE

Regály akce

 

Regály v akci neznamenají horší kvalitu, nebo doprodej skladových zásob. Regály, které zde nabízíme je akční výběr z širokého spektra regálů v kategoriích policové regály, případně rohové regály. Tuto nabídku pravidelně aktualizujeme. Po dobu jednoho měsíce si tak můžete zakoupit kovový regál za nižší cenu. Výběr se omezuje na maximálně 5 položek, které využijete pro uskladnění nejen v domácnosti, ale i ve firmě, nebo skladu.

Počet zakoupených regálů za zvýhodněnou cenu není omezen.

Můžete kombinovat i více policových variant, které jsou vždy u nabízených regálů uvedeny. Všechny regály jsou v provedení bez šroubování, s dělenou stojinou pro možnost sestavení i dvou samostatných regálů. Police vyrobeny z vysoce pevné dřevěné desky známé pod zkratkou HDF. Tato se vyznačuje mnohonásobně vyšší pevností než klasická dřevotříska. Její hladký povrch oceníte při snadné údržbě povrchu například od prachu a nečistot.

K expedici je zboží připraveno do 4 pracovních dní. Doprava v ČR Zdarma. V případě objednávky lakované verze černá, šedá, zelená si vyhrazujeme termín expedice delší a to 7 pracovních dní.

 
3 položek celkem