BOČNICE

Bočnice

Co jsou to bočnice?

Bočnice k regálu slouží jako ochrana proti vypadnutí drobnějších předmětů z boku regálů. Typickým příkladem jsou knihy, nebo šanony, které chcete postavit na polici regálu. Pokud nemáte specifický regál na šanony, který je většinou celokovový s plnou boční stěnou, musíte improvizovat.

U nás improvizovat nemusíte. Proč?

Jednoduše zakoupíte bočnice pro každou polici, kterou chcete takto dovybavit a problém s vypadáváním máte vyřešen. Bočnice se jednoduše nacvakne z boku do příslušných otvorů ve stojině mezi jednotlivé patra regálu. Pokud máte regál přistaven ke zdi, vaše spisy, šanony a knihy z regálu nevypadnou. Bočnice můžete použít i pro drobné krabice a volně uložené předměty, které by se mohly pádem z regálu rozbít. Bočnice můžete pořídit jen pro některé police nebo například jen pro jednu stranu, protože druhou stranu máte zajištěnou zdí.

 

Typy bočnic

Bočnice máme v nabídce pro oba typy regálu, tedy jak pro kovové regály do nosnosti 150 kg na polici, tak pro regály s vysokou nosností do 220 kg polici. Samozřejmostí jsou všechny povrchové varianty, tedy pozinkované i lakované. Pozinkované bočnice se hodí do garáží, hal a různých dílenských skladových prostor. Lakované naopak v případě použití do interiéru.

V případě zakoupení bočnice k regálu je doprava zdarma. Cena je uvedena vždy za 1 ks.

2 položek celkem
Zpět do obchodu