BOČNICE

Bočnice

Co jsou to bočnice?

Bočnice k regálu slouží jako ochrana proti vypadnutí drobnějších předmětů z boku regálů. Typickým příkladem jsou knihy, nebo šanony, které chcete postavit na polici regálu. Pokud nemáte specifický regál na šanony, který je většinou celokovový s plnou boční stěnou, musíte improvizovat.

U nás improvizovat nemusíte. Proč?

Jednoduše zakoupíte bočnice pro každou polici, kterou chcete takto dovybavit a problém s vypadáváním máte vyřešen. Bočnice se jednoduše nacvakne z boku do příslušných otvorů ve stojině mezi jednotlivé patra regálu. Pokud máte regál přistaven ke zdi, vaše spisy, šanony a knihy z regálu nevypadnou. Bočnice můžete použít i pro drobné krabice a volně uložené předměty, které by se mohly pádem z regálu rozbít. Bočnice můžete pořídit jen pro některé police nebo například jen pro jednu stranu, protože druhou stranu máte zajištěnou zdí.

 

Typy bočnic

Bočnice máme v nabídce pro oba typy regálu, tedy jak pro kovové regály do nosnosti 150 kg na polici, tak pro regály s vysokou nosností do 220 kg polici. Samozřejmostí jsou všechny povrchové varianty, tedy pozinkované i lakované. Pozinkované bočnice se hodí do garáží, hal a různých dílenských skladových prostor. Lakované naopak v případě použití do interiéru.

V případě zakoupení bočnice k regálu je doprava zdarma. Cena je uvedena vždy za 1 ks.

2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení