REGÁLY DO GARÁŽE

Regály do garáže

Regály do garáže, které jsme pro vás vybrali jsou naše tipy z nabídky policové regály, které vyrábíme v Německu.  V garáží potřebujete místo pro uložení nejen autokosmetiky pro mytí a údržbu vozu, provozních kapalin, ale i nezbytných autopříslušenství. Kam ale uskladnit nosiče pro lyže, kola, pneumatiky pro zimní, nebo letní období? Kde uložit sady nářadí, organizéry, plastové boxy, kde máte drobnosti, které v garážích potřebujete? Tak na to máme odpověď v této kategorii s názvem regály do garáže.

Jaké regály do garáže jsou nejvhodnější?

  • Vybrali jsme pro vás regály do garáže s hloubkou police 50-60 cm, protože takto uskladníte prakticky vše, co potřebujete. Bez kompromisů.
  • Výška regálů 180 nebo 200 cm pro požadovaný počet polic a maximální úložnou plochu. Změřte si výšku stropu pro optimální využití prostoru.
  • Využijte plochu, která je k dispozici mimo parkovací místo. Regály do garáže a jejich police můžete výškově nastavit jednoduše nacvaknutím do montážních otvorů. Výškový odstup jednotlivých polic je minimálně 10 cm. Sestavte si regál s maximálním počtem úložných pater.
  • Všechny regály do garáže mají police s HDF dřevěnými deskami, které mají vyšší pevnost než dřevotříska a hladký povrch, takže jsou snadné i na údržbu.

regály do garáže

Jaké regály do garáže vyrábíme?

  • Kovové regály mají nosnost 150-175 kg pro každou polici podle varianty rozměru. Splňuje tak kritéria na skladování předmětů obvyklých v každé garáži.
  • Zapuštěné nosníky regálu zamezí volný pohyb polic. Regály mohou být v pozinku i lakované. 
  • Délka polic 100-130 cm. Volitelný počet polic. Pokud si z nabídky nevyberete, máme i další rozměry a nosnosti pro vaše skladování. Kontaktujte nás, poradíme s výběrem.

Co dále nabízíme k regálům do garáže?

V kategorii bočnice si můžete dokoupit bočnice proti vypadnutí menších předmětů z boku regálu a také praktické pomocníky pro uskladnění, jako jsou plastové boxy s víkem, nebo plastové boxy bez víka.

 
Nahoru
Další produkty
10 položek celkem

 

 

 

Zpět do obchodu