PLASTOVÉ BOXY

PLASTOVÉ BOXY

Plastové boxy jsou dnes rozšířeným a praktickým doplňkem pro skladování nejen doma, v garáži či dílně, ale i v prodejnách a skladech. Naše společnost vám nabízejí varianty rozměrů, které můžete snadno umístit na police nabízených regálů. Materiál použitý na výrobu plastových boxů je zdravotně nezávadný, snadno se udržuje a může být použit i v teplotně nestálém prostředí.

Plastové boxy a jejich výběr

Nabízíme plastové boxy s otevřeným čelem, které umožní okamžitý přehled především u organizace drobného spojovacího materiálu, jako jsou šroubky, matice, podložky, hmoždinky.

Jak zvolit velikost plastového boxu

Pomocníkem vám může být následující obrázek vysvětlující rozměry boxu uvedené v nadpisu každého produktu. Podle velikosti uloženého materiálu si následně zvolte rozměr plastového boxu.

Plastové boxy určené na skladování drobného materiálu v garáži lze snadno spojovat mezi sebou navzájem pomocí vylisovaných kolejniček na bočních stranách každého plastového boxu. Tímto způsobem lze vytvořit nepřerušovanou řadu úložných míst. V případě otevřeného prostoru můžete, třeba na kovové regály umístit plastové boxy zády k sobě a docílit tak oboustranného úložiště. Plastové boxy mají místo určené pro popisek uloženého materiálu.

Plastový box 210x350x160
Tip
100 Kč
Kód: 745
Plastový box 150x230x125
Tip
45 Kč
Kód: PB152312
Plastový box 310x490x190
Tip
220 Kč
Kód: 744
Plastový box 110x165x75
Tip
22 Kč
Kód: BOX111675
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení