REGÁLY

Regály

 

Nejlepší regály jsou takové, které nezaberou mnoho místa, a přitom nabídnou odpovídající úložnou plochu. Uložení sezónních potřeb, archivace šanonů a dokumentů, potřeba udržet pořádek v dílně a garáži, ale i uspořádání potravin ve spíži, to vše vyžaduje místo pro uložení. Základem jsou vhodné kovové regály. Zbavte se starých a opotřebovaných skříní a poliček. Vsaďte na kvalitní kovové regály s lehce udržovatelnými  lisovanými dřevěnými policemi známé pod zkratkou HDF. Skladované předměty jsou dostupné, neomezují vás žádná dvířka jako u klasických skříní.

Kovové regály do místnostiRegály lakované

 

Co je důležité před nákupem
  • Přeměřte si prostor, do kterého chcete regály umístit.rohový regál popis
  • Určete si, jak mají být regály vysoké. Uvědomte si, že i na horní polici můžete uložit lehčí předměty, není tedy nutné mít regály vysoké až ke stropu. Nejprodávanější regály jsou o výškách 180 a 200 cm.
  • Důležitá je také hloubka regálu. Máte málo místa? Volte hloubku 30 či 40 cm. Máte prostoru dost, ale chcete mít o všem dokonalý přehled a obáváte se, že hloubka 60 cm je pro vás zbytečná? Ideální pro vás bude sestava s hloubkou polic 45 nebo 50 cm. A pokud hledáte co největší úložnou plochu a prostor vás neomezuje, zvolte hloubku 60 cm.
  • Jako poslední určete délku regálu.
  • Zvolte doplňky jako jsou bočnice proti vypadávání předmětů, nebo si vyberte plastové boxy, průhledné boxy s víky nebo sady nářadí a organizéry.

 

Jak sestavit regál

 

Regály nad 200 cm doporučujeme kotvit ke zdi běžným kotvicím materiálem (šroub + hmoždinka).

Rohové regály

Rohové regály chytře řeší ukládání předmětů až do samotného rohu místnosti. Rohový regál navíc splňuje estetické nároky a úložná plocha je přehledná, snadno dostupná, lehce se udržuje a čistí. Rohový regál může stát v místnosti samostatně, ale je možné k němu připojit také rovné regály a vytvořit si tak sestavu na míru vašemu prostoru.

 Rohový regál bílý

 

Regály do garáže

Kovové regály do garáže svými rozměry a provedením vyhovují použití v dílnách a garážích. Jak vybrat správný regál do garáže? Pokud potřebujete uskladnit autokosmetiku, provozní kapaliny, nosiče pro lyže a kola, vybírejte bezšroubové policové regály s hloubkou 50-60 cm s kvalitními HDF policemi, které jsou pevné a neprohýbají se.

Vhodným doplňkem každého regálu jsou plastové boxy s víky, organizéry a boxy na nářadí. V žádné garáži nesmí chybět kvalitní dílenský vozík a nářadí.

regály do garáže

 
Nahoru
Další produkty
566 položek celkem

Regál do interiéru bílý

Zpět do obchodu