REGÁLY S VYSOKOU NOSNOSTÍ

Regály s vysokou nosností


Běžné regály v nabídce na trhu jsou většinou omezeny svými rozměry, ať už se jedná o délku, výšku, počet polic, nebo hloubku. Pro optimalizaci skladování ve firmách ale mnohdy rozhodují detaily. Nejde jen o výběr nejlevnějších regálů, ale o maximální využití skladových prostorů a manipulaci s uloženým zbožím, nebo materiálem. Praktická zkušenost také říká, že mnohdy marketingová tvrzení o nosnosti 300 a více kg na polici není možné využít, takže ani doložit. Nízké ceny těchto regálů jsou dalším vodítkem kvality.
Regály s vysokou nosností 200-250 kg podle specifikace plochy polic regálu, které naleznete v této kategorii splní očekávání na umístění i těžších předmětů. Rozhodujícím faktorem pro jejich nákup je asi nejkomplexnější nabídka rozměrů i povrchových úprav regálů v nabídce na českém trhu.

reg%C3%A1l%20s%20vysokou%20nosnost%C3%AD

 

Jak se liší regály s vysokou nosností oproti ostatním regálům

  • Jde o bezšroubový systém se třemi záchytnými body pro montáž polic. Více styčné plochy a širší nosník zvyšuje pevnost a torzní tuhost regálu.
  • Tloušťka materiálu nosníků a stojin 0,9-1,0 mm.
  • Instalace dvou výztuh pro regály s vysokou nosností o délce větší než 140 cm proti propadnutí polic.
  • Rozestup jednotlivých pater polic po 10 cm.
  • Nosnost jednotlivých polic 200-250 kg podle zvolené varianty.
  • V nabídce i nestandardní rozměry délky polic a to až 150 cm, které jsou na trhu unikátní.

iconfinder_dialog-warning_25351V případě zakoupení regálu výšky 200 nebo 230 doporučujeme regál ukotvit šrouby ke zdi.  Police rovnoměrně zatěžujte po celé jejich ploše. 

 

 


Jaké regály v nabídce naleznete

Regály s vysokou nosností jsou v povrchové úpravě pozink, nebo v lakované verzi modrá, bílá, antracitově černá, šedá a zelená, pokud je ve specifikaci uvedeno. HDF dřevěné lisované desky s vysokou pevností a odolností proti vlhkosti. Rychlá montáž pouze s použitím gumového kladívka a ochranných pomůcek. V případě zakoupení regálu delšího více než 100 cm doporučujeme pro větší komfort montáž ve dvojici. Regály s vysokou nosností do výšky 180 cm není nutné v případě rovné podlahy kotvit ke zdi. Volitelný je i počet polic, pokud je potřeba dokoupit další skladové pole.

 
Nahoru
Další produkty
168 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení