REGÁLY S VYSOKOU NOSNOSTÍ

Regály s vysokou nosností


Běžné regály v nabídce na trhu jsou většinou omezeny svými rozměry, ať už se jedná o délku, výšku, počet polic, nebo hloubku. Pro optimalizaci skladování ve firmách ale mnohdy rozhodují detaily. Nejde jen o výběr nejlevnějších regálů, ale o maximální využití skladových prostorů a manipulaci s uloženým zbožím, nebo materiálem. Praktická zkušenost také říká, že mnohdy marketingová tvrzení o nosnosti 300 a více kg na polici není možné využít, takže ani doložit. Nízké ceny těchto regálů jsou dalším vodítkem kvality.
Regály s vysokou nosností na polici 145-200 kg podle specifikace plochy polic regálu, které naleznete v této kategorii splní očekávání na umístění i těžších předmětů. Rozhodujícím faktorem pro jejich nákup je asi nejkomplexnější nabídka rozměrů i povrchových úprav regálů v nabídce na českém trhu.

Regál s vyšší nosností do dílny

 

Jak se liší regály s vysokou nosností oproti ostatním regálům

  • Jde o bezšroubový systém se třemi záchytnými body pro montáž polic. Více styčné plochy a širší nosník zvyšuje pevnost a torzní tuhost regálu.
  • Tloušťka materiálu nosníků a stojin 0,9-1,0 mm.
  • Instalace dvou výztuh pro regály s vysokou nosností o délce větší než 140 cm proti propadnutí polic.
  • Rozestup jednotlivých pater polic po 10 cm.
  • Nosnost jednotlivých polic 145-200 kg podle zvolené varianty.
  • V nabídce i nestandardní rozměry délky polic a to až 140 cm, které jsou na trhu unikátní.

iconfinder_dialog-warning_25351V případě zakoupení regálu výšky 200 nebo 230 doporučujeme regál ukotvit šrouby ke zdi.  Police rovnoměrně zatěžujte po celé jejich ploše. 

 

 


Jaké regály v nabídce naleznete

Regály s vysokou nosností jsou v povrchové úpravě pozink, nebo v lakované verzi modrá, bílá, antracitová, šedá a metalická zelená. HDF dřevěné lisované desky s vysokou pevností a odolností proti vlhkosti. Rychlá montáž pouze s použitím gumového kladívka a ochranných pomůcek. V případě zakoupení regálu delšího více než 100 cm doporučujeme pro větší komfort montáž ve dvojici. Regály s vysokou nosností do výšky 180 cm není nutné v případě rovné podlahy kotvit ke zdi. 

 Regál s vysokou nosností

Zpět do obchodu