KOVOVÉ REGÁLY

Kovové regály jsou nejlepší volbou

Kovové regály s HDF deskou jsou nejprodávanější regály na českém trhu. Oproti regálům z jiných materiálů se mohou pyšnit vyšší nosností, stabilitou, odolností proti vlhku a snadnou údržbou.

Kovové regály jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli a doplněny vysoce pevnou HDF deskou, která je uložena v rámečku police. Naše kovové regály jsou navíc jednoduše sestavitelné bez sešroubování. Vše, co potřebujete jsou ochranné rukavice a gumové kladívko. To vše rozhoduje o převaze primaregálů nad jinými regálovými systémy na trhu a díky těmto vlastnostem jsou primaregály nejlepší volbou pro domácnosti, archivy, sklady firem i výrobní podniky.

 

Galerie kovové regály

Z čeho se kovové regály skládají?

Základem každého kovového regálu jsou kovové stojiny ve tvaru písmena L s otvory pro upevnění podélných a příčných nosníků. Tloušťka plechu stojin je 0,8 - 1 mm. Ve stojinách jsou otvory pro upevnění nosníků vždy co 9 cm. Pro regály od výšky 155 cm se používají vždy 2 stojiny, které se spojí spojkou. Dělená stojina navíc zvyšuje variabilitu regálu. V balení je vždy 8 stojin o délkách 77-115 cm. Rohové regály mají počet stojin vždy 10. V případě stěhování nebo přesunutí na jiné místo je možné regál rozdělit a postavit dva menší.

Mezi kovové stojiny regálu se upevňují podélné a příčné nosníky police. Tyto nosníky se ke stojinám nešroubují, pouze se zacvaknou do příslušných otvorů. Pro správné dosednutí použijte gumové kladívko. U regálů s hloubkou od 30 cm se používá také výztuha pod polici. Výztuha zvyšuje nosnost police a celkovou tuhost regálu. Montuje se v polovině podélných nosníků. Kovové regály s délkou police nad 140 cm mají vždy 2 výztuhy pod každou polici. Do nosníků se vloží police. Jejich počet si může zákazník zvolit dle svých potřeb. Pod stojiny se vloží ochranné plastové patky.

iconfinder_dialog-warning_25351V případě zakoupení regálu výšky 200 nebo 230 cm vždy doporučujeme regály ukotvit šrouby ke zdi.

Ve stojinách naleznete otvory pro šrouby. Zabezpečíte tak regál v případě nerovné podlahy i proti nechtěnému překlopení, například dětmi. Spojovací materiál není součástí balení.

Kovové regály můžete opatřit také bočnicemi. Bočnice zabrání vypadnutí předmětů z polic. Bočnic si můžete koupit libovolné množství, třeba jen na jednu stranu regálu, nebo jen na některé police. Montují se stejně jako příčné nosníky nacvaknutím do otvorů stojin.

Součástí každého balení je jednoduchý návod na sestavení. Shlédnout můžete také krátké instalační video. Video trvá 3 minuty.Policový regál 200x50x50 Kód: 1022/POZ
Policový regál 200x50x60 Kód: 1024/POZ
policový regál bílý 200x50x45 cm Kód: 1098/POZ
regál 7 polic Kód: 1158/POZ4
regál kovový 6 polic
ZDARMAZDARMA
Kód: 1173/POZ/5
regál kovový 6 polic
ZDARMAZDARMA
Kód: 1185/POZ/5
Policový regál 230x50x45
ZDARMAZDARMA
od 1 702,55 Kč
Kód: 1371/POZ
regál 7 polic
ZDARMAZDARMA
od 1 559,75 Kč
Kód: 1374/POZ
Nahoru
Další produkty
353 položek celkem