NOVINKY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6.3.2024

Zelené kompostéry

Pro velký zájem jsme zařadili novou barvu v kompostérech. Jedná se o zahradní zelenou, tedy klasickou zelenou používanou na ploty a jiné kovové prvky v zahradách. Stále je možnost objednat kompostéry v pozinku a lakované do dalších barev - antracitové, bílé, modré a metalické zelené. Nenašli jste ten správný rozměr kompostéru? Kontaktujte nás, kompostéry umíme vyrobit v mnoha dalších rozměrech. Napište nám na info@primaregaly.cz, odpovíme obratem.

 

20.12.2023

INFORMACE KE KONCI ROKU

Poslední svoz před svátky proběhne v pátek 22.12.2023. Objednávky zadané do čtvrtka ve standartním provedení (pozink, bílá, modrá, antracit do 120 cm délky) budou určitě odeslány v pátek 22.12.2023. Ostatní barvy, dílenské regály dle možností.

Mezi svátky pracujeme v omezeném provozu. Tzn. zpracujeme Vaše objednávky a odešleme nejpozději v pátek 29.12.2023. Doručení pak proběhne v úterý 2.1.2024. O svátcích nejsme na telefonu ani na chatu. V případě dotazů prosím použijte mail info@primaregaly.cz, odpovíme dle možností. 

Potřebujete daňový doklad vystavený v roce 2023? Všechny objednávky, které budou uhrazeny převodem nebo službou GoPay a také všechny zásilky odeslané na dobírku v roce 2023 budou mít daňový doklad vystavený v roce 2023. Tzn. i objednávky vytvořené a zaplacené přes GoPay 31.12.2023.

Přejeme všem zákazníkům klidné vánoce a mnoho zdraví v novém roce 2024.

 

 

26.6.2023

Nová podkategorie REGÁLY DO SPÍŽE

Někteří zákazníci hledají přesně ty regály, které jim pomohou uskladnit potraviny, které nakoupili třeba v akci a ve větším množství. Takové regály pro Vás také máme! 

24.3.2023

Nová barva! Reagujeme na přání našich zákazníků a k bílé, modré, antracitové, šedé a metalické zelené jsme přidali novou barvu a to černou. Postupně budeme tento odstín přidávat ke všem kovovým a policovým regálům v naší široké nabídce. Pokud máte o regály v černém laku zájem a tuhle možnost u vámi vybraného regálu nevidíte, napište nám na info@primaregaly.cz, do chat nebo zavolejte a obratem ji doplníme tak, abyste mohli hned objednat. Neplatí pro dílenské regály, ty nadále primárně vyrábíme v pozinku a šedé barvě, dále si je můžete objednat v bílé, modré, antracitové a metalické zelené. 

 

14.12.2022

Jen mírně omezený provoz mezi svátky. Dobrá zpráva! Vaše objednávky budeme zpracovávat i mezi svátky. Obchodní oddělení bude sice pracovat ve zkráceném režimu, výroba a doprava ale poběží tak, jak jste zvyklí.

 

3.1.2022

Vážení zákazníci,

děkujeme za vaši přízeň v roce 2021. Velice si jí vážíme a přejeme vám pevné zdraví, štěstí a pozitivní energii v novém roce 2022. Protože dobrých zpráv není nikdy dost, oznamujeme vám, že ceny kovových regálů zůstávají stejné a to i přesto, že ceny všech vstupních materiálů nezbytných pro výrobu, v druhé polovině předchozího roku rostly jako nikdy dříve.  

S  úctou

Vaše PRIMA REGÁLY

 

16.6.2021

Nově nabízíme regály za opravdu nízké letní ceny. Jedná se o nepoužité, někdy jen rozbalené zboží. Kompletní seznam regálů, jejich rozměrů a barevného provedení najdete v sekci DOPRODEJ REGÁLŮ v položce regály ve výprodeji. Vždy nás prosím telefonicky nebo mailem kontaktujte, zda Vámi vybraný kousek ještě máme. 

 

12.2.2021

Využijte jednoduchých plateb za Vaše objednávky přes GoPay. Nově nabízíme v našem eshopu rychlé a bezpečné placení. Služba GoPay je nepoužívanější platební metoda v České republice. Vaši platbu registrujeme ihned a expedice Vašeho zboží se tím urychlí.

 

7.2.2019

Dokončili jsme nabídku dílenských regálů s nosností 100-200 kg/polici v nestandartních rozměrech:

Regály s vyšší nosností

A co jsme pro Vás připravili? Nejširší nabídku regálových rozměrů na trhu! Zde si vyberete rozměr, který opravdu potřebujete. Regály mají širší nosníky s třemi otvory pro snadnější instalaci a lepší variabilitu. Pro výrobu těchto regálů používáme hrubší pozinkované plechy, takže stabilita a nosnost je pro danou kategorii regálů vynikající. Koneckonců přesvědčte se sami. I cenami budete mile překvapeni.

15.1.2019

Udělali jsem pro Vás novou kategorii REGÁLY DO GARÁŽE:

Regály do garáže

Naleznete zde vytipované kovové regály, které by se Vám mohli hodit pro uskladnění autokosmetiky, nářadí, autopříslušenství a doplňků k výbavě vozidla, které využíváte pro zimní/letní sezónu. 

 

27.6.2018

Protože se nás ptáte i na jiné výšky rohových regálů, zareagovali jsme na tento požadavek a nyní jsme schopni nabídnout i výšky regálů 155 cm a 230 cm. A to i v různých barevných kombinacích - nově k modré a bílé také zelená, šedá a antracitová! Variabilní počet polic podle Vašeho požadavku.

 

10.5.2018

Máme tady další rozšíření produktů a to o novou kategorii - Regály s vyšší nosností a rozměry! Budeme je postupně doplňovat, ale z důvodu počtu položek to bude chvilku trvat. Můžete si ale o rozměry, které chcete sestavit napsat, nebo nám zavolat. Vyřešíme to obratem.

 

 

11.9.2017

Změnili jsme vizáž. Rychlejší a přehlednější obsah s nabídkou kovových regálů. Pokud nechcete dlouho hledat, nebo si nevíte rady, můžete nás kontaktovat buď telefonicky, nebo přes on-line formulář. Odpovíme ještě týž den.

 

24.7.2017

Pro výběr i jiných barevných variant regálů jsme pro Vás rozšířili možnost koupit si je i v modré, bílé a zelené barvě.

 

2.6.2017

Jako jediná firma nabízíme řešení úložných ploch v rozích. Náš ROHOVÝ REGÁL  Vám umožní využít i tyto problematické plochy, kdy standardní regály selhávají. Navíc si můžete dokoupit další regálová pole a individuálně si vyřešit každý cm prostoru k uložení.  Poradíme Vám s dokoupením dalších regálových polí a počtů polic. Výška rohových regálů 180 - 200 cm, délka 60 - 90 cm, hloubka 30 - 60 cm. Různé povrchové úpravy: pozink, lakovaný: bílá (ivory), modrá, šedá, metalická zelená, antracitově černá.

 

 

 

Zpět do obchodu