NOVINKY

 
 

16.6.2021

Nově nabízíme regály za opravdu nízké letní ceny. Jedná se o nepoužité, někdy jen rozbalené zboží. Kompletní seznam regálů, jejich rozměrů a barevného provedení najdete v sekci DOPRODEJ REGÁLŮ v položce regály ve výprodeji. Vždy nás prosím telefonicky nebo mailem kontaktujte, zda Vámi vybraný kousek ještě máme. 

12.2.2021

Využijte jednoduchých plateb za Vaše objednávky přes GoPay. Nově nabízíme v našem eshopu rychlé a bezpečné placení. Služba GoPay je nepoužívanější platební metoda v České republice. Vaši platbu registrujeme ihned a expedice Vašeho zboží se tím urychlí.

7.2.2019

Dokončili jsme nabídku dílenských regálů s nosností 100-200 kg/polici v nestandartních rozměrech:

Regály s vyšší nosností

A co jsme pro Vás připravili? Nejširší nabídku regálových rozměrů na trhu! Zde si vyberete rozměr, který opravdu potřebujete. Regály mají širší nosníky s třemi otvory pro snadnější instalaci a lepší variabilitu. Pro výrobu těchto regálů používáme hrubší pozinkované plechy, takže stabilita a nosnost je pro danou kategorii regálů vynikající. Koneckonců přesvědčte se sami. I cenami budete mile překvapeni.

15.1.2019

Udělali jsem pro Vás novou kategorii REGÁLY DO GARÁŽE:

Regály do garáže

Naleznete zde vytipované kovové regály, které by se Vám mohli hodit pro uskladnění autokosmetiky, nářadí, autopříslušenství a doplňků k výbavě vozidla, které využíváte pro zimní/letní sezónu. 

 

27.6.2018

Protože se nás ptáte i na jiné výšky rohových regálů, zareagovali jsme na tento požadavek a nyní jsme schopni nabídnout i výšky regálů 155 cm  a 230 cm. A to i v různých barevných kombinacích - nově k modré a bílé také zelená, šedá a antracitová! Variabilní počet polic podle Vašeho požadavku.

 

10.5.2018

Máme tady další rozšíření produktů a to o novou kategorii - Regály s vyšší nosností a rozměry! Budeme je postupně doplňovat, ale z důvodu počtu položek to bude chvilku trvat. Můžete si ale o rozměry, které chcete sestavit napsat, nebo nám zavolat. Vyřešíme to obratem.

 

 

11.9.2017

Změnili jsme vizáž. Rychlejší a přehlednější  obsah s nabídkou kovových regálů. Pokud nechcete dlouho hledat, nebo si nevíte rady, můžete nás okamžitě kontaktovat buď telefonicky, nebo přes on-line formulář. Odpovíme ještě týž den.

 

24.7.2017

Pro výběr i jiných barevných variant regálů jsme pro Vás rozšířili možnost koupit si je i v modré, bílé a zelené barvě.

 

2.6.2017

Jako jediná firma nabízíme řešení úložných ploch v rozích. Náš ROHOVÝ REGÁL  Vám umožní využít i tyto problematické plochy, kdy standardní regály selhávají. Navíc si můžete dokoupit další regálová pole a individuálně si vyřešit každý cm prostoru k uložení.  Poradíme Vám s dokoupením dalších regálových polí a počtů polic. Výška rohových regálů 155 - 200 cm, délka 60 - 90 cm, hloubka 30 - 60 cm. Různé barvy- modrá, bílá, zelená. 

Rohové regály