DOPRAVA A PLATBA

Doprava

Kurýr PPL: Zboží zasíláme prostřednictvím kurýra PPL (či PPL Sprint) na Vámi zadanou dodací adresu. Zboží je k Vám doručeno zpravidla do 24 hodin od odeslání. Expedujeme většinou do 2-10 dní od potvrzení objednávky. Zasíláme také na Slovensko.

Cena zboží je VČETNĚ dopravy, pokud není uvedeno jinak, příplatek 40 Kč za celou zásilku v případě, že si zvolíte platbu na dobírku.

Doprava pro regály je zdarma po celé ČR. Neplatí pro drobný sortiment - plastové boxy, výstuhy, organizéry, sady nářadí.

Při zaslání na Slovensko je příplatek na jeden balík 100 Kč. V případě většího počtu balíku Vám kalkulátor v objednávce cenu za dopravu vypočte. Tato cena může být upravena (dle počtu balíků). Doběrečné na Slovensko účtujeme jen 50 Kč na celou zásilku. Nově mohou naši slovenští zákazníci platit také na náš účet u Prima Banky - 5589253002/5600, IBAN SK32 5600 0000 0055 8925 3002. Vždy ale až po potvrzení objednávky. Primárně je však pro naše slovenské zákazníky určen eshop www.policoveregaly.sk.

 

                                                                                  PPL kuryr

Dřevěné regály od 150 cm a více zasíláme přepravní společností GEIS a FOFR. Z důvodu vysoké ceny za dopravu atypických zásilek (délka) vyžadujeme u těchto regálů platbu předem. To znamená, že dřevěné regály nad 150 cm není možné objednat na dobírku. 

                                   

U výrazně nadrozměrných zásilek je doprava řešena individuálně.

Platba

Převodem: Zvolíte-li si tuto možnost platby, poukážete danou částku na náš účet 2700556930/2010 vedený u Fio banky. Pokyny k platbě Vám přicházejí e-mailem po dokončení Vaší objednávky. Jako variabilní symbol slouží číslo objednávky. 

GoPay: plaťte pohodlně prostřednictvím platební brány GoPay

Dobírkou: Při platbě zboží na dobírku platíte přímo kurýrovi. Platba probíhá v hotovosti nebo platební kartou (při platbě kartou si kurýr účtuje navíc až 1,4% z celkové částky). Cena doběrečného za celou zásilku: 40 Kč 

Ceny jsou včetně 21% DPH. Změna cen vyhrazena.

Zpět do obchodu