REGÁLY V AKCI

Regály v akci

V této kategorii naleznete časově omezené nabídky našich regálů. Pro naše zákazníky vybíráme ty nejzajímavější položky z našeho širokého sortimentu regálů, ať už se jedná o regály do garáže, policové regály, regály s vysokou nosností, kovové regály nebo regálové systémy. Cílíme i na sezónnost, kdy se potřeba zákazníků může lišit a proto například na jaře nabízíme cenově zvýhodněné regály do garáže, kde často po zimě potřebujete přeorganizovat sportovní rodinné vybavení, jako jsou brusle, lyže, snowboardy či boby.

V nabídce také naleznete kovové regály lakované v barvách antracit, bílá, černá, šedá, modrá, a metalicky zelená. Samozřejmostí jsou regály v povrchové úpravě pozinkováním pro lepší ochranu proti korozi. Akční regál samozřejmě neznamená sníženou kvalitu, ani jiné omezení funkčnosti, proto se na všechny produkty vztahuje standardní záruka 24 měsíců od doručení, které je zdarma po celé České republice.

Distribuci zajišťujeme zpravidla do 3 pracovních dní od potvrzení objednávky. Tato pro někoho možná delší doba odeslání je způsobena balením jednotlivých komponent objednaných regálů u našeho výrobce v Německu a tím i delší časový harmonogram dodání až k adrese doručení. Vaše spokojenost s kvalitním regálem za zvýhodněnou cenu za to určitě stojí. Těšíme se na vaše objednávky.

Regály v akci

2 položek celkem
Zpět do obchodu